تور زندان مخوف آلکاتراز - آکا
تور زندان مخوف آلکاتراز زندان آلکاتراز,زندان الکاتراس,گردشگری,جهانگردی,آلکاتراز سریال,آلکاتراز,جزیره آلکاتراز,آلکاتراز فصل دوم,زیرنویس آلکاتراز,دانلود آلکاتراز,

هفته نامه همشهری جوان: «شما تنها مجاز به برخورداری از غذا، لباس، سلول و خدمات پزشکی هستید. هرگونه امکانات دیگر یک امتیاز ویژه محسوب می شود.» قانون شماره پنج زندان فوق امنیتی


وقتی هنوز هر سال حدود یک و نیم میلیون نفر از این زندان تعطیل شده بازدید می کنند، حتما باید رازهای بیشتری در سلول های تکنفره آن وجود داشته باشد. این 7 مورد، چیزهایی هستند که احتمالا تا به حال درباره مخوف ترین زندان دنیا یا صخره نشنیده اید.

1- سلول ها از یک کمد هم کوچکتر بودند

اصولا هیچ زندانی قرار نیست هتل باشد و نباید از سلول توقع یک اتاق راحت و نورگیر داشت اما سلول های تور زندان مخوف آلکاتراز زندان آلکاتراز,زندان الکاتراس,گردشگری,آمریکا


سلول های تور زندان مخوف آلکاتراز زندان آلکاتراز,زندان الکاتراس,گردشگری,آمریکا


8 قتل در تور زندان مخوف آلکاتراز زندان آلکاتراز,زندان الکاتراس,گردشگری,آمریکا

از راست به چپ، فرانک موریس، جان آنجلین و کریس آنجلین. سه نفر از فراریان زندان الکاتراز که احتمال می رود غرق شده باشند

36 نفر در طول تاریخ زندان طی 14 عملیات فرار تصمیم گرفتند درستی جمله اول این بند را امتحان کنند. از این تعداد 23 نفر دستگیر شدند، 6 نفر کشته شدند و 2 نفر غرق شدند. سرنوشت 5 نفر باقی مانده اما هیچ وقت به طور قطع مشخص نشد. فرانک موریس و کریس و جان آنجلین هم جزو همین افراد هستند که در نهایت احتمال می رود غرق شده باشند.

یکی دیگر از فرارهای جالب اما شکست خورده هم مربوط به جان اسکات بود که برخلاف تصور مسئولان زندان توانست خودش را با شنا در آب های سرد و تند خلیج، زنده به سان فرانسیسکو برساند اما بر اثر خستگی زیاد همانجا خوابید و دستگیر شد.

4- سرخ پوست ها اولین زندانی های تور زندان مخوف آلکاتراز زندان آلکاتراز,زندان الکاتراس,گردشگری,آمریکا


البته تور زندان مخوف آلکاتراز زندان آلکاتراز,زندان الکاتراس,گردشگری,آمریکا


6- خیلی ها دوست داشتند در تور زندان مخوف آلکاتراز زندان آلکاتراز,زندان الکاتراس,گردشگری,آمریکا

منوی غذای زندان حتی امروز هم کاملا وسوسه برانگیز است. سالن غذاخوری اما با حضور همیشگی زندانبان ها یادآوری می کند که اینجا یک زندان است. نه رستوران!

7- روح ها هنوز در اینجا زندگی می کنند

326 سلول تور زندان مخوف آلکاتراز زندان آلکاتراز,زندان الکاتراس,گردشگری,آمریکا


بعضی از اتفاقات عجیب و نامعلوم، طرفداران این فرضیه را که روح زندانی ها در این زندان سرگردان هستند، بیشتر می کند. مثلا ماموران موزه آلکاتراز همگی از در بخشی از زندان می گویند که هر روز سر ساعت مشخصی بسته می شود. این قسمت اتفاقا همان جایی است که در سال 1946 سه نفر از زندانی ها در حال فرار کشته شدند.

شنیدن صدای جیغ و فریاد و راه رفتن و دویدن در طبقات بالا هم برای ماموران کاملا طبیعی شده. آنها می گویند هر بار فکر می کنند شاید یکی از بازدیدکننده ها جایی پنهان شده و صدا درمی آورد اما بعد از گشتن همه سلول ها هیچ آدم زنده ای پیدا نمی کنند.

گردآوری جهان شناسی آکاایران
منبع : بخش جهانگردی آکاایران
برچسب :
مطالب پیشنهادی