مالزی کشوری که باید دید ! - آکا
گردشگری تور گردشگری مالزی,جاهای دیدنی مالزی,مکانخای تفریحی مالزی,جاذبه های گردشگر ی مالزی,جزیره ساحلی صباح,جزیره ی صباح,جزیره ی صباح در مالزی ,مالزی جزیره ساحلی «صباح» در

 هتل سوترا اقامتگاه رویایی
 هتل 5 ستاره و لوکس سوتراختربور یکی از زیباترین و آرامش بخش ترین محل های اقامت در جزیره صباح است. شما در این هتل می توانید کلیه تسهیلات تفریحی از جمله میدان گلف و چشمه های آب گرم را در اختیار داشته باشید. مرکز ماساژ هتل یکی از دل انگیزترین مراکز ماساژ دنیا است.

در شب هایی که در هتل سوترا اقامت دارید می توانید از موزیک زنده و موسیقی با میزهای پر از شمع و گل بهره مند شوید. این هتل خود یکی از جاذبه هایجزیره ساحلی صباح, جزیره ی صباح, جزیره ی صباح در مالزی

 پلیس اختصاصی برای گردشگران
نکته مهمی که درجزیره ساحلی صباح, جزیره ی صباح, جزیره ی صباح در مالزی

  در این منطقه، یک موزه از حشرات و باغ گیاه شناسی در منطقه مرتفع «کوتاکنیابالو» که در آن از قارچ های سمی تا گیاهان گوشت خوار هستند؛ وجود دارد. در باغ وحش کوتاکنیابالو نیز حیوانات جالب و دیدنی مانند میمون های خرطوم دار دیده می شوند. چشمه های آب گرم، غارهای گومامتونگ و جاذبه های دیگر صباح را به عنوان یکی از زیباترین نقاط حاره ای در آورده است.

مالزی کشوری که باید دید
در پایان این سفرنامه باز حرف اول خود را تکرار می کنم؛ «مالزی را ببینید». کشوری که باور کرده با گردشگری می تواند بالاترین درآمد را نصیب خود کند و سهمش را در این بازار افزایش دهد.

 

منبع:روزنامه آسیا

گردآوری جهان شناسی آکاایران
منبع : بخش جهانگردی آکاایران
برچسب :