پل طنابی خطرناک ترین پل دنیا
ترین پل دنیا!,حمل و نقل مردم پاکستان داشت,قدیمی ترین پل پاکستان به حساب,ترین پل جهان,پاکستان,دریاچه را تماشا کنند,پاکستان اختصاص,روزها اوضاع,پاکستان

اگر اهل خطر کردن هستید و دوست دارید مثل هنرپیشه های اکشن همیشه در جدال با مرگ و زندگی باشید، پیشنهاد می کنیم سری به پاکستان بزنید! نه از آن جهت که پاکستان این روزها اوضاع ناامنی دارد؛ بلکه برای رو در رویی با خطری که پاکستانی ها هر روز با آن در حال مبارزه هستند؛ رد شدن از روی خطرناک ترین پل دنیا!

پل طنابی خطرناک ترین پل دنیا , پل پاکستان , پل معلق

پل های زیادی هستند که لقب ترین های دنیا را با خود یدک می کشند؛ مرتفع ترین پل دنیا، طولانی ترین پل دنیا، عجیب ترین پل دنیا و... اما شاید لقبپل طنابی خطرناک ترین پل دنیا , پل پاکستان , پل معلق

پل طنابی و معلق حسینی روی یک دریاچه (که به نام بوریت شناخته می شود) ساخته شده و قدیمی ترینپل طنابی خطرناک ترین پل دنیا , پل پاکستان , پل معلق

 پل معلق حسینی، مسیر دسترسی مردم محلی به شهرهای شمالی پاکستان است اما راه رفتن روی آن تفاوتی با بندبازی ندارد چون عابران در بخش هایی از مسیر تنها روی طناب قدم بر می دارند! اوضاع وقتی بدتر می شود که باد بوزد. آن وقت دیگر حفظ تعادل از عهده کمتر کسی بر می آید.

پل طنابی خطرناک ترین پل دنیا , پل پاکستان , پل معلق

این پل در زمان های دور، نقشی کلیدی در حمل و نقل مردم پاکستان داشت اما به مرور زمان آنقدر فرسوده شد که حالا رد شدن از آن مهارت می خواهد. چیزی که پاکستانی ها در گذر از پل کسب کرده اند و در حقیقت امروز دیگر کمتر بومی ای می بینید که از آزمون راه رفتن روی پل سربلند بیرون نیاید!

پل طنابی خطرناک ترین پل دنیا , پل پاکستان , پل معلق

پاکستان پل های معلق و طنابی زیادی دارد اما این پل آنقدر در میان مردم معروف شده که حتی گردشگران هم برای دیدن آن سری به دریاچه می زنند تا خطرناک ترین پل جهان را از نزدیک ببینند.

پل طنابی خطرناک ترین پل دنیا , پل پاکستان , پل معلق

جالب است بدانید که این دریاچه آنقدر دیدنی و زیبا است که خیلی از گردشگران ماجراجو حاضرند خطر عبور از پل را به جان بخرند اما مناطق دیدنی دریاچه را تماشا کنند.

منبع:تبیان
منبع : بخش جهانگردی آکاایران
برچسب :