جاذبه های گردشگری گرم برای مسافرت و گردشگری در فصل سرد +عکس  -آکا
جاذبه های گردشگری گرم,مقاصد گردشگری با آب و هوای گرم برای سفر در پاییز و زمستان جاذبه های گردشگری گرم,ویروس زیکا، ویروسی است که از پشه به انسان منتقل می شود

آکاایران: مقاصد گردشگری با آب و هوای گرم برای سفر در پاییز و زمستان

جاذبه های گردشگری گرم : ویروس زیکا، ویروسی است که از پشه به انسان منتقل می شود و در بیشتر مناطق آفریقا و همچنین جنوب شرق آسیا دیده شده است. این ویروس تا ژانویه سال ۲۰۱۶ در بیست نقطه از قاره آمریکا نیز مشاهده شد. همچنین مبتلا شدن خانم های باردار به دلیل توانایی ویروس در انتقال به جنین و آلوده نمودن سایر افراد بسیار خطرناک خواهد بود.

از این رو انتخاب مقصدی که بتوان با خیال راحت به آن سفر کرد، قدری دشوار شده است. در ادامه مطلب، چند مورد از امن ترین مقاصد گردشگری با آب و هوای گرم برای سفر در فصول پاییز و زمستان را معرفی خواهیم کرد که نه تنها مورد پسند هر توریستی واقع می شوند، بلکه به گزارش مرکز کنترل و پیشگیری بیماری های آمریکا (CDC)، تاکنون حضور هیچ پشه ناقل زیکا در این مناطق ثبت نشده است.

برمودا
میانگین بالاترین دما در ماه دسامبر: ۷۰ درجه
برمودا مجموعه جزایری واقع در شمال اقیانوس اطلس است. با آن که این جزایر شاید کمی دور به نظر برسند، اما از هر گونه آلودگی نسبت به زیکا در امان هستند. دمای این منطقه برای استفاده از ساحل به اندازه کافی گرم خواهد بود و می توانید تجربه سفری دلچسب و در عین حال فاقد استرس را داشته باشید.

جاذبه های گردشگری گرم

آکاایران: جاذبه های گردشگری گرم برای مسافرت و گردشگری در فصل سرد +عکس

برمودا مجموعه جزایری واقع در شمال اقیانوس اطلس است

مالت
میانگین بالاترین دما در ماه دسامبر: ۶۳ درجه
جمهوری مالت کشوری است واقع در جنوب اروپا و مرکز دریای مدیترانه. ویروس زیکا هنوز موفق به آلوده کردن مناطق وابسته به دریای مدیترانه نشده است و این خبری بسیار خوش برای کسانی است که عاشق آب و هوای معتدل این مناطق هستند. مالت یکی از این مناطق با هوایی بس گرم تر از سایر قسمت ها است که صنعت گردشگری رو به رشدی را تجربه می کند.

جاذبه های گردشگری گرم

جمهوری مالت کشوری است واقع در جنوب اروپا و مرکز دریای مدیترانه

جنوب کالیفرنیا
میانگین بالاترین دما در ماه دسامبر در سَن دییگو: ۶۴ درجه

جنوب کالیفرنیا در تمام طول سال از آب و هوایی معتدل برخوردار است و این شامل ماه های زمستان نیز می شود. سَن دییگو و لس آنجلس کلان شهر هایی هستند که سفر به آن ها ضمن در امان بودن از ویروس، جذابیت های زیادی را به همراه دارد.

حتما بخوانید :  بهترین مراکز خرید مشهد + معرفی بازارها و پاساژهای شهر مشهد مقدس

جنوب کالیفرنیا در تمام طول سال از آب و هوایی معتدل برخوردار است

هاوایی
میانگین بالاترین دما در ماه دسامبر در هونولولو: ۸۱ درجه

مجمع الجزایر هاوایی در اقیانوس آرام قرار دارد و ایالت پنجاهم آمریکا است. محل این جزایر در اقیانوس آرام به معنای دور بودن کافی آن از زیکا است به علاوه آن که حتی در ماه دسامبر نیز به اندازه قابل توجهی گرم است. از این رو هونولولو می تواند مقصد نخست هر توریستی برای سفری فاقد استرس و خاطره انگیز باشد.

جاذبه های گردشگری گرم

مجمع الجزایر هاوایی در اقیانوس آرام قرار دارد و ایالت پنجاهم آمریکا است

استرالیا
میانگین بالاترین دما در ماه دسامبر در سیدنی: ۷۷ درجه

استرالیا برخلاف همسایه های شمالی اش، هیچ گونه مورد گزارش شده از ابتلا به زیکا نداشته است از این رو یکی از دلپذیر ترین و هیجان انگیز ترین مقاصد امن برای سفر پاییزی و زمستانی شما خواهد بود.

استرالیا ، یکی از دلپذیر ترین و هیجان انگیز ترین مقاصد امن برای سفر پاییزی و زمستانی شما خواهد بود

دبی
میانگین بالاترین دما در ماه دسامبر: ۷۹ درجه

دبی یکی از مقاصد توریستی محبوب است که از سرعت رشد و توسعه بالایی در این صنعت برخوردار است. دو نکته مثبت برای این شهر بزرگ امارات متحده عربی منظور می شود، نخست آن که بسیار گرم است و دوم در صحرا واقع شده است و می توانید با خیال راحت در چنین گرمایی تفریح کنید.

دیدنی ترین جاذبه های گردشگری برای فصل گرم

دبی یکی از مقاصد توریستی محبوب است

آفریقای جنوبی
میانگین بالاترین دما در ماه دسامبر: ۷۶ درجه

تاکنون عملیات های پاکسازی گسترده ای به کمک آفریقا شتافته است. از این رو آفریقای جنوبی با طبیعت بی نظیر خود یکی از بهترین مقاصد گردشگری برای سفر زمستانی شما به حساب می آید.

آفریقای جنوبی با طبیعت بی نظیر خود یکی از بهترین مقاصد گردشگری برای سفر زمستانی است


اروگوئه
میانگین بالاترین دما در ماه دسامبر: ۸۰ درجه

اروگوئه کشور کوچکی در آمریکای جنوبی است که در آن نیز استرس زیکا را نخواهید داشت. تنها یک مورد ابتلا به زیکا آن هم در یک مسافر گزارش شده است. این منطقه ساحل های گرم متعددی برای لذت بردن در فصول زمستانی دارد.

حتما بخوانید :  تصاویر دلپذیر از دیوار چین در فصل زمستان + 12 عکس

جاذبه های گردشگری گرم

اروگوئه کشور کوچکی در آمریکای جنوبی است

مایورکا؛ اسپانیا
میانگین بالاترین دما در ماه دسامبر: ۶۲ درجه

مایورکا جزیره ای در دریای مدیترانه و شرق اسپانیا است. اگر چه این منطقه گرم ترین مقصد لیست نیست، با این حال گزینه مناسبی برای سفر در این فصول خواهد بود. ساحل سفید و آب های فیروزه ای همواره در انتظارتان هستند.

مایورکا جزیره ای در دریای مدیترانه و شرق اسپانیا است

شیلی
میانگین بالاترین دما در ماه دسامبر در سانتیاگو: ۸۲ درجه

این کشور نیز به دلیل عدم حضور پشه ناقل، مقصدی امن به شمار می رود. برای توریست هایی که به گشت و گذار در آمریکای جنوبی علاقه دارند، شیلی انتخابی هوشمندانه است.

برای توریست هایی که به گشت و گذار علاقه دارند، شیلی انتخابی هوشمندانه ای است

آستین؛ تگزاس
میانگین بالاترین دما در ماه دسامبر: ۶۲ درجه

آستین مرکز ایالت تگزاس در جنوب آمریکا است. اگر چه این منطقه سواحل زیادی برای سفر گرمسیری شما ندارد، با این حال جایگزینی ارزان تر همراه با فرهنگ محلی منحصر به فرد است که هر توریستی را مجذوب خود خواهد کرد.

آستین مرکز ایالت تگزاس در جنوب آمریکا است

جاذبه های گردشگری گرم برای مسافرت و گردشگری در فصل سرد +عکس

.

منبع :

منبع : بخش جهانگردی آکاایران
برچسب :