شهر آلوده ای در روسیه که هیچ پرنده ای ندارد
شهر آلوده روسیه, شهر آلوده, شهر آلوده و فاقد پرنده, فاقد پرنده در روسیه ,بی پرنده در روسیه,شهر بی پرنده در روسیه,روسیه بدون پرنده, ,شهر کثیف,شهر بدون پرنده,شه

Image result for ‫شهر آلوده در روسیه‬‎

آکاایران: طبیعت و محیط زیست، موهبتی خداوندی است که از مجموعه موجودات، منابع و عوامل و شرایط هماهنگی که در اطراف هر موجود زنده وجود دارد و ادامه حیات به آن وابسته است به وجود می آید.

آلودگی محیط زیست بر کیفیت و چرخه طبیعی اثر می گذارد و پی آمدهای زیان باری برای زندگی انسان، حیوان، گیاه و بناها دارد. در جهان امروز، مسئله آلودگی، یکی از مهم ترین و حادترین مشکل تمدن انسانی است و نقش انسان در آلودگی محیط زیست بسیار چشم گیر است. طبیعت، برای بقای نسل بشر آفریده شده است و پیوندی ناگسستی میان انسان و طبیعت وجود دارد.

 

 

اخیرا یکی از شهرهای صنعتی بقدری در صفحات مجازی با بازتاب های گوناگون متفاوتی روبرو شد که کاربران صفحات مجازی نام این شهر را، شهر بی پرنده دانستند!!برای مطالعه جزییات بیشتر در مورد این شهر با آکا ایران همراه باشید.

شهر " آرمایانسک " یکی از شهرهای کشور روسیه است که حتی یک پرنده در آنجا سکونت ندارد و آن هم تنها به دلیل کارخانه ای است که به شدت جو آسمان این شهر را آلوده کرده اند.

با انتشار برخی از این تصاویر در صفحات مجازی، اغلب رسانه ها برای دست یافتن به اطلاعاتی به این شهر از کشور روسیه رفتند تا گزارش هایی را برای عموم تهیه نمایند. با این وجود مردم این منطقه به شدت در خطر ابتلا به بیماری های مختلف هستند که باید به حقوق آنها رسیدگی شود.

شهر آرمایانسک آلوده ترین شهر

شهر آرمایانسک آلوده ترین شهر در کشور روسیه

این در حالی است که تنها در طی روزهای 4 و 5 سپتامبر سال جاری نزدیک به 3000 نفر خانه های خود را تخلیه نمودند. این آلودگی به نحوی یک نوع اتفاق مرموزانه بود که به گفته ساکنین این شهر تنها به مدت کوتاهی است که شهر آنها را فرا گرفته است.

با این وجود هنوز علت اصلی این اتفاق مشخص نیست و باید هر چه سریع تر این مشکل پیشگیری شود تا جان انسان ها و حیوان هایی که در این منطقه زندگی می کنند، به خطر نیافتد.

 

منبع : بخش جهانگردی آکاایران
برچسب :