لذت شنا در استخری در دل طبیعت نیوزلند +عکس - آکا
استخر استخرهای جالب استخر های زیبا,تصاویر جزایر ساموآ,سفر به جزایر ساموآ,گردشگری,تور گردشگری,مجمع‌الجزایر ساموآ ,نیوزلند (زلاندنو)

با فرا رسیدن فصل گرما مردم نیز به یاد

شاید با مجمع‌الجزایر ساموآ, استخر, استخرهای جالب,نیوزلند (زلاندنو)

صنعت توریسم این روزها در ناحیه ساموآ رو به رشد است؛ چرا که آب و هوای مناسب، سواحل ماسه‌ای سفید و طبیعت بکر و زیبای منطقه به اضافه‌ی فرهنگ بومی غنی دست به دست هم داده و این جزایر واقع در اقیانوس آرام جنوبی را به شدت در نزد گردشگران محبوب نموده است. گودال تو سوآ توسط باغ‌های زیبا و یک ساحل ماسه‌ای جذاب احاطه شده است.

مجمع‌الجزایر ساموآ, استخر, استخرهای جالب,نیوزلند (زلاندنو)

بهترین زمان برای بازدید از جزایر ساموآ از ماه می تا نوامبر است (تقریباً خرداد تا آبان)؛ چرا که در این زمان وضعیت اقلیمی مناسبی بر ناحیه حکم‌فرماست. به علاوه جشنواره‌های متعددی برگزار شده که خود اسباب تفریح و سرگرمی را برای بازدیدکنندگان فراهم می‌کنند.

مجمع‌الجزایر ساموآ, استخر, استخرهای جالب,نیوزلند (زلاندنو)

برای رفتن به این جزایر نیز ابتدا باید سری به نیوزلند زده و از آنجا به مقصد شهر آپیا مرکز ساموآ سوار هواپیما شد. گردشگران می‌توانند نهایت لذت را از شنا کردن در این گودال ببرند. البته همانطور که گفتیم بخشی از درآمد این جزایر از منابع گردشگری تأمین می‌شود؛ برای اینمجمع‌الجزایر ساموآ, استخر, استخرهای جالب,نیوزلند (زلاندنو)

مجمع‌الجزایر ساموآ, استخر, استخرهای جالب,نیوزلند (زلاندنو)

 

 

زومیت

گردآوری جهان شناسی آکاایران
منبع : بخش جهانگردی آکاایران
برچسب :